Το πρόγραμμα για Νάουσα, Λευκάδια, Ένωση

Πραγματοποιήθηκη η κλήρωση του τρίτου ομίλου της Γ’ Εθνικής, που συμμετέχουν και οι ομάδες της Ημαθίας. Στην πρεμιέρα, η Νάουσα θα παίξει στα Τρίκαλα, τα Λευκάδια θα φιλοξενήσουν την Κύμη και η Ένωση θα παίξει στον Πυργετό. Αναλυτικά τα ματς της πρεμιέρας:

1η αγωνιστική

Τρίκαλα – ΝάουσαΜαχητής Τερψιθέας – ΧαλκίδαΑχιλλέας Δομοκού – Δωτιέας ΑγιάςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΛαμίαΠυργετός – ΜακροχώριΡήγας Φεραίος – ΑΟ ΚαρδίτσαςΛευκάδια – Κύμη

Ρεπό: Αμπελωνιακός

2η αγωνιστική

Αμπελωνιακός – ΤρίκαλαΝάουσα – Μαχητής ΤερψιθέαςΧαλκίδα – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΔωτιέας Αγιάς – ΠυργετόςΛαμία – Ρήγας ΦεραίοςΜακροχώρι – ΚύμηΑΟ Καρδίτσας – Λευκάδια

Ρεπό: Αχιλλέας Δομοκού

3η αγωνιστική

Τρίκαλα – Μαχητής ΤερψιθέαςΑχιλλέας Δομοκού – ΑμπελωνιακόςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΝάουσαΡήγας Φεραίος – ΧαλκίδαΚύμη – Δωτιέας ΑγιάςΛευκάδια – ΛαμίαΜακροχώρι – ΑΟ Καρδίτσας

Ρεπό: Πυργετός

4η αγωνιστική

Αχιλλέας Δομοκού – ΤρίκαλαΜαχητής Τερψιθέας – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΑμπελωνιακός – ΠυργετόςΝάουσα – Ρήγας ΦεραίοςΧαλκίδα – ΛευκάδιαΔωτιέας Αγιάς – ΑΟ ΚαρδίτσαςΛαμία – Μακροχώρι

Ρεπό: Κύμη

5η αγωνιστική

Τρίκαλα – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΠυργετός – Αχιλλέας ΔομοκούΡήγας Φεραίος – Μαχητής ΤερψιθέαςΚύμη – ΑμπελωνιακόςΛευκάδια – ΝάουσαΜακροχώρι – ΧαλκίδαΔωτιέας Αγιάς – Λαμία

Ρεπό: ΑΟ Καρδίτσας

6η αγωνιστική

Πυργετός – ΤρίκαλαΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας ΦεραίοςΑχιλλέας Δομοκού – ΚύμηΜαχητής Τερψιθέας – ΛευκάδιαΑμπελωνιακός – ΑΟ ΚαρδίτσαςΝάουσα – ΜακροχώριΧαλκίδα – Δωτιέας Αγιάς

Ρεπό: Λαμία

7η αγωνιστική

Τρίκαλα – Ρήγας ΦεραίοςΚύμη – ΠυργετόςΛευκάδια – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΑΟ Καρδίτσας – Αχιλλέας ΔομοκούΜακροχώρι – Μαχητής ΤερψιθέαςΛαμία – ΑμπελωνιακόςΔωτιέας Αγιάς – Νάουσα

Ρεπό: Χαλκίδα

8η αγωνιστική

Κύμη – ΤρίκαλαΡήγας Φεραίος – ΛευκάδιαΠυργετός – ΑΟ ΚαρδίτσαςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΜακροχώριΑχιλλέας Δομοκού – ΛαμίαΜαχητής Τερψιθέας – Δωτιέας ΑγιάςΑμπελωνιακός – Χαλκίδα

Ρεπό: Νάουσα

9η αγωνιστική

Τρίκαλα – ΛευκάδιαΑΟ Καρδίτσας – ΚύμηΜακροχώρι – Ρήγας ΦεραίοςΛαμία – ΠυργετόςΔωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΧαλκίδα – Αχιλλέας ΔομοκούΝάουσα – Αμπελωνιακός

Ρεπό: Μαχητής Τερψιθέας

10η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίτσας – ΤρίκαλαΛευκάδια – ΜακροχώριΚύμη – ΛαμίαΡήγας Φεραίος – Δωτιέας ΑγιάςΠυργετός – ΧαλκίδαΑχιλλέας Δομοκού – ΝάουσαΜαχητής Τερψιθέας – Αμπελωνιακός

Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

11η αγωνιστική

Τρίκαλα – ΜακροχώριΛαμία – ΑΟ ΚαρδίτσαςΔωτιέας Αγιάς – ΛευκάδιαΧαλκίδα – ΚύμηΝάουσα – ΠυργετόςΑμπελωνιακός – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΜαχητής Τερψιθέας – Αχιλλέας Δομοκού

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

12η αγωνιστική

Λαμία – ΤρίκαλαΜακροχώρι – Δωτιέας ΑγιάςΑΟ Καρδίτσας – ΧαλκίδαΚύμη – ΝάουσαΡήγας Φεραίος – ΑμπελωνιακόςΠυργετός – Μαχητής ΤερψιθέαςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αχιλλέας Δομοκού

Ρεπό: Λευκάδια

13η αγωνιστική

Τρίκαλα – Δωτιέας ΑγιάςΧαλκίδα – ΛαμίαΝάουσα – ΑΟ ΚαρδίτσαςΑμπελωνιακός – ΛευκάδιαΜαχητής Τερψιθέας – ΚύμηΑχιλλέας Δομοκού – Ρήγας ΦεραίοςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πυργετός

Ρεπό: Μακροχώρι

14η αγωνιστική

Χαλκίδα – ΤρίκαλαΛαμία – ΝάουσαΜακροχώρι – ΑμπελωνιακόςΑΟ Καρδίτσας – Μαχητής ΤερψιθέαςΛευκάδια – Αχιλλέας ΔομοκούΚύμη – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΡήγας Φεραίος – Πυργετός

Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

15η αγωνιστική

Νάουσα – ΧαλκίδαΑμπελωνιακός – Δωτιέας ΑγιάςΜαχητής Τερψιθέας – ΛαμίαΑχιλλέας Δομοκού – ΜακροχώριΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ ΚαρδίτσαςΠυργετός – ΛευκάδιαΡήγας Φεραίος – Κύμη

Ρεπό: Τρίκαλα

16η αγωνιστική

Τρίκαλα – ΝάουσαΜαχητής Τερψιθέας – ΧαλκίδαΑχιλλέας Δομοκού – Δωτιέας ΑγιάςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΛαμίαΠυργετός – ΜακροχώριΡήγας Φεραίος – ΑΟ ΚαρδίτσαςΛευκάδια – Κύμη

Ρεπό: Αμπελωνιακός

17η αγωνιστική

Αμπελωνιακός – ΤρίκαλαΝάουσα – Μαχητής ΤερψιθέαςΧαλκίδα – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΔωτιέας Αγιάς – ΠυργετόςΛαμία – Ρήγας ΦεραίοςΜακροχώρι – ΚύμηΑΟ Καρδίτσας – Λευκάδια

Ρεπό: Αχιλλέας Δομοκού

18η αγωνιστική

Τρίκαλα – Μαχητής ΤερψιθέαςΑχιλλέας Δομοκού – ΑμπελωνιακόςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΝάουσαΡήγας Φεραίος – ΧαλκίδαΚύμη – Δωτιέας ΑγιάςΛευκάδια – ΛαμίαΜακροχώρι – ΑΟ Καρδίτσας

Ρεπό: Πυργετός

19η αγωνιστική

Αχιλλέας Δομοκού – ΤρίκαλαΜαχητής Τερψιθέας – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΑμπελωνιακός – ΠυργετόςΝάουσα – Ρήγας ΦεραίοςΧαλκίδα – ΛευκάδιαΔωτιέας Αγιάς – ΑΟ ΚαρδίτσαςΛαμία – Μακροχώρι

Ρεπό: Κύμη

20η αγωνιστική

Τρίκαλα – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΠυργετός – Αχιλλέας ΔομοκούΡήγας Φεραίος – Μαχητής ΤερψιθέαςΚύμη – ΑμπελωνιακόςΛευκάδια – ΝάουσαΜακροχώρι – ΧαλκίδαΔωτιέας Αγιάς – Λαμία

Ρεπό: ΑΟ Καρδίτσας

21η αγωνιστική

Πυργετός – ΤρίκαλαΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας ΦεραίοςΑχιλλέας Δομοκού – ΚύμηΜαχητής Τερψιθέας – ΛευκάδιαΑμπελωνιακός – ΑΟ ΚαρδίτσαςΝάουσα – ΜακροχώριΧαλκίδα – Δωτιέας Αγιάς

Ρεπό: Λαμία

22η αγωνιστική

Τρίκαλα – Ρήγας ΦεραίοςΚύμη – ΠυργετόςΛευκάδια – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΑΟ Καρδίτσας – Αχιλλέας ΔομοκούΜακροχώρι – Μαχητής ΤερψιθέαςΛαμία – ΑμπελωνιακόςΔωτιέας Αγιάς – Νάουσα

Ρεπό: Χαλκίδα

23η αγωνιστική

Κύμη – ΤρίκαλαΡήγας Φεραίος – ΛευκάδιαΠυργετός – ΑΟ ΚαρδίτσαςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΜακροχώριΑχιλλέας Δομοκού – ΛαμίαΜαχητής Τερψιθέας – Δωτιέας ΑγιάςΑμπελωνιακός – Χαλκίδα

Ρεπό: Νάουσα

24η αγωνιστική

Τρίκαλα – ΛευκάδιαΑΟ Καρδίτσας – ΚύμηΜακροχώρι – Ρήγας ΦεραίοςΛαμία – ΠυργετόςΔωτιέας Αγιάς – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΧαλκίδα – Αχιλλέας ΔομοκούΝάουσα – Αμπελωνιακός

Ρεπό: Μαχητής Τερψιθέας

25η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίτσας – ΤρίκαλαΛευκάδια – ΜακροχώριΚύμη – ΛαμίαΡήγας Φεραίος – Δωτιέας ΑγιάςΠυργετός – ΧαλκίδαΑχιλλέας Δομοκού – ΝάουσαΜαχητής Τερψιθέας – Αμπελωνιακός

Ρεπό: Αχιλλέας Νεοκαισάρειας

26η αγωνιστική

Τρίκαλα – ΜακροχώριΛαμία – ΑΟ ΚαρδίτσαςΔωτιέας Αγιάς – ΛευκάδιαΧαλκίδα – ΚύμηΝάουσα – ΠυργετόςΑμπελωνιακός – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΜαχητής Τερψιθέας – Αχιλλέας Δομοκού

Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

27η αγωνιστική

Λαμία – ΤρίκαλαΜακροχώρι – Δωτιέας ΑγιάςΑΟ Καρδίτσας – ΧαλκίδαΚύμη – ΝάουσαΡήγας Φεραίος – ΑμπελωνιακόςΠυργετός – Μαχητής ΤερψιθέαςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αχιλλέας Δομοκού

Ρεπό: Λευκάδια

28η αγωνιστική

Τρίκαλα – Δωτιέας ΑγιάςΧαλκίδα – ΛαμίαΝάουσα – ΑΟ ΚαρδίτσαςΑμπελωνιακός – ΛευκάδιαΜαχητής Τερψιθέας – ΚύμηΑχιλλέας Δομοκού – Ρήγας ΦεραίοςΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – Πυργετός

Ρεπό: Μακροχώρι

29η αγωνιστική

Χαλκίδα – ΤρίκαλαΛαμία – ΝάουσαΜακροχώρι – ΑμπελωνιακόςΑΟ Καρδίτσας – Μαχητής ΤερψιθέαςΛευκάδια – Αχιλλέας ΔομοκούΚύμη – Αχιλλέας ΝεοκαισάρειαςΡήγας Φεραίος – Πυργετός

Ρεπό: Δωτιέας Αγιάς

30η αγωνιστική

Νάουσα – ΧαλκίδαΑμπελωνιακός – Δωτιέας ΑγιάςΜαχητής Τερψιθέας – ΛαμίαΑχιλλέας Δομοκού – ΜακροχώριΑχιλλέας Νεοκαισάρειας – ΑΟ ΚαρδίτσαςΠυργετός – ΛευκάδιαΡήγας Φεραίος – Κύμη

Ρεπό: Τρίκαλα