Τέσσερις Ημαθιώτικες πρωτιές στην Λάρισα

Σπουδαίες επιδόσεις έγιναν το Σάββατο το απόγευμα στην 1η ημέρα του Διασυλλογικού Πρωταθλήματος Α/Γ για τον 2ο Όμιλο που διεξήχθη στη Λάρισα. Στους αγώνες της Λάρισας είχαμε τέσσερις ημαθιώτικες πρωτιές και δυο δεύτερες θέσεις. Συγκεκριμένα:

Στα 1500μ. ο Βασίλης Πουλιόπουλος του Φιλίππου πήρε την πρώτη θέση με χρόνο 4΄.01΄΄.26, και ο Στέργιος Κουκουτέγος του Φιλίππου την 7η με χρόνο 4΄΄.16΄΄.17.

Στα 110μ. με εμπόδια ο Θανάσης Χατζόπουλος του Φιλίππου πήρε την πρώτη θέση με χρόνο 14΄΄.83.

Στα 100μ γυναικών η Ευανθία Κολοκυθά της Αλεξάνδρειας πήρε την πρώτη θέση με χρόνο 12΄΄.19, η Σοφία Αμοιρίδου του Βικέλα Βέροιας την 8η με 13΄΄.55 και η Ευτέρπη Δημογλίδου του Φιλίππου την 9η με 13΄΄.64.

Στα 10.000μ. βάδην ανδρών ο Ευστράτιος Κελεπούρης του Φιλίππου πήρε την πρώτη θέση με χρόνο 48΄.44΄΄.74.

Στην σφαιροβολία ανδρών ο Ντόι Άριαν της ΓΕ Νάουσας αναδείχθηκε 2ος με επίδοση 13.46μ.

Στα 100μ. ανδρών ο Παύλος Μπόφτσης της ΓΕ Νάουσας πήρε την 2η θέση με χρόνο 11΄΄.19, ο Θανάσης Χατζόπουλος του Φιλίππου την 4η με 11΄΄.48 και ο Γιάννης Πανταζής του Φιλίππου την 12η με 12΄΄.23.

Στο τριπλούν ο Παναγιώτης Παγώνης της Αλεξάνδρειας αναδείχθηκε 3ος με επίδοσης 13.04μ.

Στα 1500μ. γυναικών η Γενοβέφα Ζιάκου του Φιλίππου πήρε την 4η θέση με χρόνο 5΄.04΄΄.64, και η Κατερίνα Τούφα της ΓΕ Νάουσας την 9η με 5΄.36΄΄39.

Στην σφαιροβολία γυναικών η Ιωάννα Στεφανή της ΓΕ Νάουσας πήρε την 4η θέση με βολή 10.65 και η Κλοντιάνα Μπουσγιοκάι την 7η με 10.11.

Στα 400μ γυναικών η Ευαγγελία Μισοκεφάλου του Φιλίππου πήρε την 7η θέση με χρόνο 65΄΄.98.

Στα 400μ. ανδρών ο Γιώργος Φωτιάδης της ΓΕ Νάουσας πήρε την 14η θέση με χρόνο 54΄΄.53.

Κατά τα λοιπά, ξεχώρισαν ο Γιώργος Τρέμος (ΓΣ Τρικάλων) που έριξε στη δισκοβολία βολή στα 62,95 μέτρα, σημειώνοντας ατομικό ρεκόρ και δείχνοντας έτοιμος εν όψει του Πανελληνίου Πρωταθλήματος, όπου θα «κυνηγήσει» το όριο για τους Ολυμπιακούς Αγώνες στο Λονδίνο και για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα στο Ελσίνκι. Ν’ αναφέρουμε ότι το όριο για το Ευρωπαϊκό είναι 62,90 μ. και για το Λονδίνο (65,00 μ., 63,00 μ.).

«Δεν μετράει το όριο, αλλά δεν πειράζει. Θα βγει στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα. Είμαι σε καλή κατάσταση. Κατάλαβα ότι έριξα μεγάλη βολή, αλλά οι πανηγυρισμοί μου ήταν χλιαροί. Η βαλβίδα γλιστρούσε, αλλά παρόλα αυτά βγήκε η μεγάλη βολή, γι’ αυτό πιστεύω ότι φέτος θα έρθει η επίδοση», δήλωσε μετά τον αγώνα του ο ρίπτης που γυμνάζεται με τον Δημήτρη Μιχελαράκη.

Το προηγούμενο ρεκόρ του Τρέμου ήταν από φέτος στα «Ζαχαριάδεια» με 61,95μ., ενώ έγινε ο 2ος όλων των εποχών, πίσω από το πανελλήνιο ρεκόρ που κρατάει από το 2002 ο Σάββας Πανάβογλου με 63,18 μ.

Μεγάλη επίδοση πέτυχε η Αθηνά Κοΐνη (ΓΕΑ Τρικάλων) στα 3.000μ. στιπλ τερματίζοντας σε 10.16.48. Η αθλήτρια του Χρήστου Παπαχρήστου βελτίωσε την προηγούμενη με 10.34.83 που είχε από τις 21 Ιουλίου του 2011 στο Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Ε/Ν στο Ταλίν, ενώ έγινε η 6η όλων των εποχών στο αγώνισμα.

Καλή εμφάνιση στο τριπλούν από τους Έφηβους, Νίκο Τσιώκο (ΓΣ Καρδίτσας) που κέρδισε με άλμα στα 15,51 μ. και τον Μανώλη Μακρή (Ενιπεύς Λιτοχώρου) που ήταν δεύτερος με 15,48 μ.

Στην πρώτη της φετινή εμφάνιση πολύ καλά πήγε η Αναστασία Καρακατσάνη (ΓΕΑ Τρικάλων) που επικράτησε στα 1.500 μ. με 4.25.41 και ο Άγγελος Αγγελάκης (Πελασγός Λάρισας) έτρεξε τα 100 μ. σε 10.77.

Τέλος, στα 100 μ. εμπόδια με (-2,2) επικράτησε η Ελισάβετ Πεσιρίδου (Αρχέλαος Κατερίνης) με 14.47.

Αποτελέσματα

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ -ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΠΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1983

15.00

2

ΝΤΟΙ ΑΡΙΑΝ

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

1993

13.46

3

ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1992

12.52

4

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1993

12.38

5

ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΗΛΙΑΣ

Γ.Ε. ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1994

12.28

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ.Α.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ

1991

38.69

2

ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Φ.Σ.Κ.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ

1996

32.16

3

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Φ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ

1995

21.70

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100μ ΕΜΠ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1992

14”.47

2

ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

1992

17”.23

3

ΜΙΦΤΑΡΙ ΖΑΚΛΙΝΑ

Γ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1993

17”.40

4

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

1992

18”.35

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ -ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΤΣΩΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1983

15.51

2

ΜΑΚΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Γ.Α.Σ. Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

1993

15.48

3

ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

1996

13.04

4

ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

1996

12.80

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 110μ ΕΜΠ -ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1986

14”.83

2

ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

Φ.Σ. ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

1990

16”.67

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500μ -ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1979

 4′:01”.26

2

ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1992

 4′:08”.47

3

ΔΟΥΙΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1993

 4′:08”.61

4

ΤΖΑΒΑΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

1994

 4′:09”.87

5

ΙΩΑΝΝΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1990

 4′:15”.67

6

ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1992

 4′:16”.17

7

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1989

 4′:22”.53

8

ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1994

 4′:23”.22

9

ΜΠΑΛΑΪ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1996

 4′:27”.47

10

ΚΟΥΚΟΥΖΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1996

 4′:31”.47

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1500μ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1992

 4′:25”.41

2

ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

1989

 4′:39”.77

3

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΪΝΗ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1993

 5′:00”.71

4

ΖΙΑΚΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1992

 5′:04”.64

5

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Α.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ “ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ”

1996

 5′:28”.49

6

ΔΡΕΒΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1994

 5′:30”.42

7

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1995

 5′:32”.80

8

ΚΟΣΜΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΞΑΝΘΗ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1993

 5′:34”.65

9

ΤΟΥΦΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

1995

 5′:36”.39

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΖΑΒΛΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Γ.Α.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ

1991

13.91

2

ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΕΛΕΝΗ

Γ.Α.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ

1993

10.93

3

ΜΑΓΚΟΥΤΗ ΕΛΕΝΗ

Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1990

10.91

4

ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

1992

10.65

5

ΤΣΙΜΠΡΑΗΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

Φ.Σ.Κ.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ

1996

10.21

6

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1993

10.12

7

ΜΠΟΥΣΓΚΙΟΚΑΪ ΚΛΟΝΤΙΑΝΑ

ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

1994

10.11

8

ΔΗΜΗΡΗ ΝΤΑΝΙΕΛΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1996

9.58

9

ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

Φ.Σ.Κ.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ

1996

9.08

10

ΚΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1993

8.05

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100μ -ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1988

10”.77

2

ΜΠΟΦΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

1992

11”.19

3

ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1985

11”.44

4

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1986

11”.48

5

ΑΓΟΡΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1995

11”.54

6

ΛΑΝΤΑΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

1986

11”.73

7

ΖΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1995

11”.74

8

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1995

11”.83

9

ΔΑΔΑΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1993

11”.83

10

ΠΑΠΑΦΙΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΜΠΕΡΤΟ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1995

12”.03

11

ΠΑΣΧΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ

1998

12”.11

12

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1996

12”.23

13

ΠΟΔΑΡΑΣ ΒΑΪΟΣ

Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1989

12”.28

14

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1995

12”.32

15

ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1993

12”.39

16

ΜΠΙΣΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1995

12”.43

17

ΡΟΥΠΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1996

12”.56

18

ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1996

12”.61

19

ΧΑΣΑΜΠΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1996

12”.81

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400μ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΑΤΣΟΥΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Φ.Σ.Κ.Α. ΚΟΖΑΝΗΣ

1991

60”.72

2

ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1996

63”.10

3

ΑΚΡΙΒΟΥΛΗ ΒΑΓΙΑ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

1996

63”.10

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

Α.Σ. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ “ΠΑΛΑΙΣΤΡΑ”

1996

64”.37

5

ΔΗΜΑ ΜΑΡΙΑΝΘΗ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ 1964

1995

64”.54

6

ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ

Γ.Α.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ

1993

64”.82

7

ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1996

65”.98

8

ΚΟΥΤΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1996

67”.09

9

ΜΠΑΡΤΟΥΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1996

69”.10

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 400μ -ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΟΥΡΑΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1992

48”.94

2

ΝΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1986

49”.28

3

ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1990

49”.73

4

ΛΑΖΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Φ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ

1995

49”.82

5

ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

1996

49”.96

6

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1990

51”.00

7

ΜΗΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1991

51”.48

8

ΧΥΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1993

51”.59

9

ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1996

52”.08

10

ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1994

52”.53

11

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1991

53”.15

12

ΜΑΝΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1995

53”.37

13

ΤΕΡΖΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

Γ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1996

53”.72

14

ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

1998

54”.53

15

ΚΟΜΗΤΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1996

56”.61

16

ΤΡΥΦΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1995

57”.28

17

ΖΑΧΑΡΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1996

57”.63

18

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1995

59”.88

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ -ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΤΡΕΜΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1984

62.92

2

ΝΑΣΙΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1992

41.57

3

ΚΟΜΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Γ.Σ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

1994

39.56

4

ΜΠΕΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Γ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1983

36.98

5

ΚΑΤΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ.Ε. ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ

1993

34.30

6

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1993

34.00

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 3000μ Φ.Ε. -ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ

Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1992

10′:16”.48

2

ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1995

12′:57”.70

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

1989

12.62

2

ΜΑΚΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Γ.Α.Σ. Ο ΕΝΙΠΕΥΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ

1992

11.68

3

ΜΑΤΑΪ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

1993

11.67

4

ΚΟΝΤΟΡΗΓΑ ΠΟΠΗ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

1995

11.65

5

ΤΣΕΝΕΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

Γ.Σ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1995

11.58

6

ΚΑΜΠΑΔΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

1995

11.57

7

ΚΟΥΡΑΤΙΔΗ ΜΑΡΘΑ

Α.Ο. ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

1996

11.39

8

ΤΑΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

1996

10.98

9

ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Ε.Α. ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1995

10.72

10

ΛΙΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Γ.Ε.Α. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1996

10.01

11

ΠΙΛΑΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

1992

. 0

12

ΚΟΤΡΟΥΤΣΟΥ ΜΑΡΙΑ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

1991

. 0

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 10000μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1996

48′:44”.74

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 10000μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΤΣΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1990

51′:22”.43

2

ΠΑΡΑΘΥΡΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

Σ.Ο.Α. ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

1995

59′:45”.98

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 100μ -ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΚΑΤ.

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΕΤ.ΓΕΝ.

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

1987

12”.19

2

ΖΗΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ

1990

12”.39

3

ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ

1992

12”.57

4

ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1991

12”.71

5

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Φ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ

1996

12”.74

6

ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ

Γ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

1982

13”.01

7

ΦΛΩΡΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1995

13”.29

8

ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1996

13”.55

9

ΔΗΜΟΓΛΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ

ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

1996

13”.64

10

ΠΙΤΣΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ

Γ.Α.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ

1993

13”.88

11

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΝΑ

Φ.Σ. ΑΜΠΕΛΩΝΑΣ

1995

13”.91

12

ΨΑΡΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΑΘΗ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1996

13”.95

13

ΜΑΝΑΚΟΥΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΕΥΑΓΓ

Α.Σ. ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1996

14”.42