Ολοκληρώθηκε η πρώτη φάση των παμπαίδων

| |

Ολοκληρώθηκε η 1η φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος ΟΠΕΝ Παμπαίδων με την ονομασία «Diomidis Cup». Στη β΄φάση δημιουργήθηκαν 7 νέοι όμιλοι από τους οποίους θα προκύψουν και οι αγώνες κατάταξης.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α’ ΦΑΣΗΣ

1ος όμιλος1. Δικέας 42. ΧΑΝΘ 2

3. Πρωτέας Άρτας 0

Δικέας- Πρωτέας 30-19ΧΑΝΘ- Πρωτέας 31-22

Δικέας- ΧΑΝΘ 30-15

2ος όμιλος1. Φίλιππος Βέροιας 42. Δράμα 2

3. Βριλήσσια 0

Φίλιππος- Βριλήσσια 45-17Βριλήσσια- Δράμα 21-34

Φίλιππος- Δράμα 24-18

3ος όμιλος1. Πανελλήνιος 62. Πόντιοι Κιλκίς 43. Πολιτεία 2

4. Καλαμαρί 0

Πόντιοι- Καλαμαρί 25-9Πανελλήνιος- Πολιτεία 19-14Πανελλήνιος- Καλαμαρί 22-16Πολιτεία- Πόντιοι 19-26Πανελλήνιος- Πόντιοι 22-15

Καλαμαρί- Πολιτεία 16-25

4ος όμιλος1. Ιωνικός 32. Φοίβος 3

3. Κένταυρος 0

Ιωνικός- Κένταυρος 32-20Φοίβος- Κένταυρος 25-19

Φοίβος- Ιωνικός 23-23

5ος όμιλος1. Ζαφειράκης 42. Μπίτολα 2

3. Κορωπί 0

Ζαφειράκης- Κορωπί 36-17Μπίτολα- Κορωπί 26-22

Ζαφειράκης- Μπίτολα 26-22

6ος όμιλος1. Καματερό 62. Άρης Νίκαιας 43. Διομήδης Άργους 2

4. Αλκυών 0

Καματερό- Άρης 22-19Διομήδης- Αλκυών 30-13Αλκυών- Καματερό 12-37Διομήδης- Άρης 19-31Διομήδης- Καματερό 13-29

Άρης- Αλκυών 29-16

7ος όμιλος1. Πυλαία 62. Φαίακας 23. Δούκας 2

4. Μικτή Θεσσαλονίκης 0

Φαίακας- Πυλαία 18-30Δούκας- Μικτή 30-21Μικτή- Φαίακας 11-25Πυλαία- Δούκας 33-15Πυλαία- Μικτή 40-11

Δούκας- Φαίακας 19-21

8ος όμιλος

1. ΠΑΟΚ 42. Αναγέννηση 2

3. Χανίων 0

ΠΑΟΚ- ΓΣ Χανίων 32-27Αναγέννηση- ΓΣ Χανίων 25-24

Αναγέννηση- ΠΑΟΚ 34-36

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Β’ ΦΑΣΗΣ
Μετά το τέλος της 1ης αγωνιστικής

1ο γκρουπ1. Πανελλήνιος 22. Δικέας 23. Φίλιππος 0

4. Ιωνικός 0

Πανελλήνιος- Ιωνικός 27-20
Δικέας- Φίλιππος 28-20

2ο γκρουπ1. Ζαφειράκης 322. Πυλαία 23. Καματερό 0

4. ΠΑΟΚ 0

Ζαφειράκης- Καματερό 17-16
Πυλαία- ΠΑΟΚ 32-14

3ο γκρουπ1. Φοίβος 22. Δράμα 23. ΧΑΝΘ 0

4. Πόντιοι 0

ΧΑΝΘ- Δράμα 34-37
Πόντιοι- Φοίβος 19-27

4ο γκρουπ1. Μπίτολα 22. Αναγέννηση 23. Άρης Νίκαιας 0

4. Φαίακας 0

Μπίτολα- Άρης Νίκαιας 40-26
Φαίακας- Αναγέννηση 20-23

5ο γκρουπ1. Πρωτέας 22. Πολιτεία 23. Βριλήσσια 0

4. Κένταυρος 0

Πρωτέας- Βριλήσσια 36-16
Πολιτεία- Κένταυρος 22-20

6ο γκρουπ1. ΓΣ Χανίων 22. Κορωπί 23. Δούκας 0

4. Διομήδης 0

Κορωπί- Διομήδης 23-14
Δούκας- ΓΣ Χανίων 19-26

7ο γκρουπ1. Καλαμαρί 22. Αλκυών 0

3. Μικτή Θεσς/νικης 0

Καλαμαρί- Αλκυών 19-17

Προηγούμενες

Στιγμιότυπα από το Νεόκαστρο-Χαρίεσσα

Επόμενη