Οι υποψηφιότητες για το νέο ΔΣ του ΣΕΓΑΣ

| |

Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες για την υποβολή υποψηφιοτήτων για την ανάδειξη νέου διοικητικού συμβούλιο του ΣΕΓΑΣ, που θα γίνει στις αρχαιρεσίες της 28-29 Σεπτεμβρίου 2012 στην Ερέτρια. Τελικά 28 είναι οι υποψήφιοι που διεκδικούν θέση στο νέο ΔΣ του ΣΕΓΑΣ.

Ο πρόεδρος του ΣΕΓΑΣ Βασίλης Σεβαστής με την ολοκλήρωση του πίνακα των υποψηφιοτήτων για τις επικείμενες αρχαιρεσίες του ΣΕΓΑΣ, δήλωσε τα εξής: «Θέλω να ευχαριστήσω δημόσια τα μέλη του σημερινού Διοικητικού Συμβουλίου κ.κ. Θεόδωρο Αυγήτα, Δημήτρη Γκερλέ, Κώστα Ευθυμιάδη, Γιάννη Μανίκα, Βαγγέλη Μελιγκουνάκη, Φωτεινή Παπαδάκη, Τάσος Τομπούλη και Χριστόδουλο Χατζηαναγνώστου, για την άψογη συνεργασία και την ουσιαστική συμβολή τους στο έργο του ΔΣ, τα τελευταία χρόνια.

Θέλω να εξάρω επίσης την απόφαση τους να μην θέσουν υποψηφιότητα σε αυτές τις αρχαιρεσίες, ανοίγοντας έτσι τον δρόμο για μια ευρεία ανανέωση του Δ. Σ. με νέα πρόσωπα, πράγμα που δεν συμβαίνει συχνά στον αθλητικό χώρο, συναινετικά ή πρωτοβουλιακά. Το άθλημα και η ομοσπονδία μας, τους οφείλουν πολλά»

Αναλυτικά και αλφαβητικά ο πίνακας με τις υποψηφιότητες για το ΔΣ και την Εξελεγκτική Επιτροπή είναι οι παρακάτω.  

Α.  ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

1.  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ               ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2.  ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ            ΕΚ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

3.  ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            Ο.Φ.Η.

4.  ΑΡΓΕΙΤΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ                ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΥΠΟΛΗΣ

5.  ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ               ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ

6.  ΒΟΣΣΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                   ΑΟ ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

7.  ΓΚΑΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ                ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

8.  ΔΗΜΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

9.  ΚΑΛΟΖΟΥΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ                 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ

10. ΚΑΡΔΑΡΑ ΜΑΡΙΚΑ                    ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

11. ΚΑΤΣΙΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ             ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ

12. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ                ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ

13. ΛΙΟΥΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                  ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ

14. ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

15. ΜΠΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                   ΑΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΠΕΤΑΝΚ

16. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ                 ΟΦΚΑ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ

17. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ               ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ

18. ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΠΤΟΛΕΜΑΙΟΣ             ΕΚ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

19. ΠΑΥΛΟΥΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                   ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ

20. ΠΕΤΣΟΥΛΑΣ ΙΑΚΩΒΟΣ                 ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ

21. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ             ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ

22. ΡΑΜΠΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                 ΕΚ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

23. ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                  Φ. Σ.  ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ

24. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ             ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ

25. ΤΣΙΟΥΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ

26. ΤΣΙΡΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ                  ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ

27. ΣΕΒΑΣΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                ΕΚ ΦΙΛΑΘΛΩΝ

28. ΧΑΧΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Προηγούμενες

Τρίτη νίκη για τον Ποσειδώνα

Με νίκη ξεκίνησαν οι κορασίδες του Ποσειδώνα

Επόμενη