Με τους Διόσκουρους στην πρεμιέρα η Μελίκη

Πραγματοποιήθηκε σήμερα η κλήρωση του πρώτου ομίλου του Βορρά της Γ Εθνικής. Η Μελίκη θα ξεκινήσει την χρονιά με εντός έδρας παιχνίδι. Θα υποδεχθεί στην πρεμιέρα, είναι προγραμματισμένη για τις 13 Οκτωβρίου, τους Διόσκουρους. Αναλυτικά το πρόγραμμα του ομίλου:

1η Αγωνιστική – 13/10/13Μεταμόρφωση- ΑστέραςΑΟ Βόνιτσας- ΤιτάνεςΑΟ Φοίνιξ- ΑριστοτέληςΠρωτέας Γρεβενών- ΑΕ ΛάρισαςΓΑΣ Μελίκης- Διόσκουροι

Καστοριά – Μακαμπη

2η Αγωνιστική – 20/10/13Τιτάνες – ΜεταμόρφωσηΑριστοτέλης- ΑΟ ΒονιτσαςΑΕ Λάρισας – ΑΟ ΦοίνιξΔιόσκουροι – Πρωτέας ΓρεβενώνΜακαμπη – ΓΑΣ Μελίκης

Αστέρας – Καστοριά

3η Αγωνιστική – 03/11/13Μεταμόρφωση- ΑριστοτέληςΑΟ Βόνιτσας- ΑΕ ΛάρισαςΑΟ Φοίνιξ- ΔιόσκουροιΠρωτέας Γρεβενών- ΜακαμπηΓΑΣ Μελίκης- Καστοριά

Αστέρας – Τιτάνες

4η Αγωνιστική – 10/11/13ΑΕ Λάρισας – ΜεταμόρφωσηΔιόσκουροι – ΑΟ ΒονιτσαςΜακαμπη – ΑΟ ΦοίνιξΚαστοριά – Πρωτέας ΓρεβενώνΓΑΣ Μελίκης- Αστέρας

Αριστοτέλης- Τιτάνες

5η Αγωνιστική – 24/11/13Μεταμόρφωση- ΔιόσκουροιΑΟ Βόνιτσας- ΜακαμπηΑΟ Φοίνιξ- ΚαστοριάΠρωτέας Γρεβενών- ΓΑΣ ΜελίκηςΑστέρας – Αριστοτέλης

Τιτάνες – ΑΕ Λάρισας

6η Αγωνιστική – 01/12/13Μακαμπη – ΜεταμόρφωσηΚαστοριά – ΑΟ ΒονιτσαςΓΑΣ Μελίκης- ΑΟ ΦοίνιξΠρωτέας Γρεβενών- ΑστέραςΔιόσκουροι – Τιτάνες

ΑΕ Λάρισας – Αριστοτέλης

7η Αγωνιστική – 08/12/13Μεταμόρφωση- ΚαστοριάΑΟ Βόνιτσας- ΓΑΣ ΜελίκηςΑΟ Φοίνιξ- Πρωτέας ΓρεβενώνΑστέρας – ΑΕ ΛάρισαςΤιτάνες – Μακαμπη

Αριστοτέλης- Διόσκουροι

8η Αγωνιστική – 15/12/13ΓΑΣ Μελίκης- ΜεταμόρφωσηΠρωτέας Γρεβενών- ΑΟ ΒονιτσαςΑΟ Φοίνιξ- ΑστέραςΚαστοριά – ΤιτάνεςΜακαμπη – Αριστοτέλης

Διόσκουροι – ΑΕ Λάρισας

9η Αγωνιστική – 22/12/13Μεταμόρφωση- Πρωτέας ΓρεβενώνΑΟ Βόνιτσας- ΑΟ ΦοίνιξΑστέρας – ΔιόσκουροιΤιτάνες – ΓΑΣ ΜελίκηςΑριστοτέλης- Καστοριά

ΑΕ Λάρισας – Μακαμπη

10η Αγωνιστική – 12/01/14ΑΟ Φοίνιξ- ΜεταμόρφωσηΑΟ Βόνιτσας- ΑστέραςΠρωτέας Γρεβενών- ΤιτάνεςΓΑΣ Μελίκης- ΑριστοτέληςΚαστοριά – ΑΕ Λάρισας

Μακαμπη – Διόσκουροι

11η Αγωνιστική – 19/01/14Μεταμόρφωση- ΑΟ ΒονιτσαςΑστέρας – ΜακαμπηΤιτάνες – ΑΟ ΦοίνιξΑριστοτέλης- Πρωτέας ΓρεβενώνΑΕ Λάρισας – ΓΑΣ Μελίκης

Διόσκουροι – Καστοριά

12η Αγωνιστική – 26/01/14Αστέρας – ΜεταμόρφωσηΤιτάνες – ΑΟ ΒονιτσαςΑριστοτέλης- ΑΟ ΦοίνιξΑΕ Λάρισας – Πρωτέας ΓρεβενώνΔιόσκουροι – ΓΑΣ Μελίκης

Μακαμπη – Καστοριά

13η Αγωνιστική – 02/02/14Μεταμόρφωση- ΤιτάνεςΑΟ Βόνιτσας- ΑριστοτέληςΑΟ Φοίνιξ- ΑΕ ΛάρισαςΠρωτέας Γρεβενών- ΔιόσκουροιΓΑΣ Μελίκης- Μακαμπη

Καστοριά – Αστέρας

14η Αγωνιστική – 16/02/14Αριστοτέλης- ΜεταμόρφωσηΑΕ Λάρισας – ΑΟ ΒονιτσαςΔιόσκουροι – ΑΟ ΦοίνιξΜακαμπη – Πρωτέας ΓρεβενώνΚαστοριά – ΓΑΣ Μελίκης

Τιτάνες – Αστέρας

15η Αγωνιστική – 23/02/14Μεταμόρφωση- ΑΕ ΛάρισαςΑΟ Βόνιτσας- ΔιόσκουροιΑΟ Φοίνιξ- ΜακαμπηΠρωτέας Γρεβενών- ΚαστοριάΑστέρας – ΓΑΣ Μελίκης

Τιτάνες – Αριστοτέλης

16η Αγωνιστική – 09/03/14Διόσκουροι – ΜεταμόρφωσηΜακαμπη – ΑΟ ΒονιτσαςΚαστοριά – ΑΟ ΦοίνιξΓΑΣ Μελίκης- Πρωτέας ΓρεβενώνΑριστοτέλης- Αστέρας

ΑΕ Λάρισας – Τιτάνες

17η Αγωνιστική – 16/03/14Μεταμόρφωση- ΜακαμπηΑΟ Βόνιτσας- ΚαστοριάΑΟ Φοίνιξ- ΓΑΣ ΜελίκηςΑστέρας – Πρωτέας ΓρεβενώνΤιτάνες – Διόσκουροι

Αριστοτέλης- ΑΕ Λάρισας

18η Αγωνιστική – 23/03/14Καστοριά – ΜεταμόρφωσηΓΑΣ Μελίκης- ΑΟ ΒονιτσαςΠρωτέας Γρεβενών- ΑΟ ΦοίνιξΑΕ Λάρισας – ΑστέραςΜακαμπη – Τιτάνες

Διόσκουροι – Αριστοτέλης

19η Αγωνιστική – 30/03/14Μεταμόρφωση- ΓΑΣ ΜελίκηςΑΟ Βόνιτσας- Πρωτέας ΓρεβενώνΑστέρας – ΑΟ ΦοίνιξΤιτάνες – ΚαστοριάΑριστοτέλης- Μακαμπη

ΑΕ Λάρισας – Διόσκουροι

20η Αγωνιστική – 06/04/14Πρωτέας Γρεβενών- ΜεταμόρφωσηΑΟ Φοίνιξ- ΑΟ ΒονιτσαςΔιόσκουροι – ΑστέραςΓΑΣ Μελίκης- ΤιτάνεςΚαστοριά – Αριστοτέλης

Μακαμπη – ΑΕ Λάρισας

21η Αγωνιστική – 13/04/14Μεταμόρφωση- ΑΟ ΦοίνιξΑστέρας – ΑΟ ΒονιτσαςΤιτάνες – Πρωτέας ΓρεβενώνΑριστοτέλης- ΓΑΣ ΜελίκηςΑΕ Λάρισας – Καστοριά

Διόσκουροι – Μακαμπη

22η ΑγωνιστικήAO Boνιτσας – ΜεταμόρφωσηΜακαμπη – ΑστέραςΑΟ Φοίνιξ – ΤιτάνεςΠρωτέας Γρεβενών – ΑριστοτέληςΓΑΣ Μελίκης – ΑΕ Λάρισας

Καστοριά – Διόσκουροι