Η κλήρωση της Α2

| |

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος στην Α2 τοπική κατηγορία. Το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 15 Σεπτεμβρίου. Τα ματς της πρώτης αγωνιστικής είναι τα εξής:

Α’ Όμιλος (10:30)ΑΕΠ Βέροιας – ΕιρηνούποληΟλυμπιακός Ν. – Ακαδημία Β.Επισκοπή – Δόξα Ν.Μονόσπιτα – ΡοδοχώριΣτενήμαχος – Κοπανός

Μακεδόνας Β. – Λυκογιάννη

Β’ Όμιλος (17:00)Αστέρας Αλεξ. – ΠαλατίτσιαΑγ. Βαρβάρα – ΚορυφήΣταυρός – ΝησέλιΚαμποχώρι – Παλαιοχώρι

Κουλούρα – Συκιά

Το πρόγραμμα

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστικήΣταυρός – ΝησέλιΑστέρας Αλεξ. – ΠαλατίτσιαΚουλούρα – ΣυκιάΚαμποχώρι – Παλαιοχώρι

Αγ. Βαρβάρα – Κορυφή

2η αγωνιστικήΝησέλι – ΚουλούραΑστέρας Αλεξ. – ΣταυρόςΠαλαιοχώρι – ΚορυφήΣυκιά – Αγ. Βαρβάρα

Παλατίτσια – Καμποχώρι

3η αγωνιστικήΣταυρός – ΚουλούραΚαμποχώρι – Αστέρας Αλεξ.Αγ. Βαρβάρα – ΝησέλιΚορυφή – Παλατίτσια

Παλαιοχώρι – Συκιά

4η αγωνιστικήΝησέλι – ΠαλαιοχώριΑστέρας Αλεξ. – ΚορυφήΚουλούρα – Αγ. ΒαρβάραΚαμποχώρι – Σταυρός

Παλατίτσια – Συκιά

5η αγωνιστικήΣταυρός – Αγ. ΒαρβάραΝησέλι – ΠαλατίτσιαΚορυφή – ΚαμποχώριΠαλαιοχώρι – Κουλούρα

Συκιά – Αστέρας Αλεξ.

6η αγωνιστικήΑστέρας Αλεξ. – ΝησέλιΚουλούρα – ΠαλατίτσιαΚαμποχώρι – ΣυκιάΑγ. Βαρβάρα – Παλαιοχώρι

Κορυφή – Σταυρός

7η αγωνιστικήΝησέλι – ΚαμποχώριΚουλούρα – Αστέρας Αλεξ.Παλαιοχώρι – ΣταυρόςΣυκιά – Κορυφή

Παλατίτσια – Αγ. Βαρβάρα

8η αγωνιστικήΣταυρός – ΣυκιάΚαμποχώρι – ΚουλούραΑγ. Βαρβάρα – Αστέρας Αλεξ.Κορυφή – Νησέλι

Παλατίτσια – Παλαιοχώρι

9η αγωνιστικήΣταυρός – ΠαλατίτσιαΑστέρας Αλεξ. – ΠαλαιοχώριΚουλούρα – ΚορυφήΑγ. Βαρβάρα – Καμποχώρι

Συκιά – Νησέλι

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστικήΣτενήμαχος – ΚοπανόςΟλυμπιακός Ν. – Ακαδημία Β.Μακεδόνας Β. – ΛυκογιάννηΜονόσπιτα – ΡοδοχώριΕπισκοπή – Δόξα Νάουσας

ΑΕΠ Βέροιας – Ειρηνούπολη

2η αγωνιστικήΟλυμπιακός Ν. – ΣτενήμαχοςΚοπανός – Μακεδόνας Β.Ακαδημία Β. – ΜονόσπιταΛυκογιάννη – ΕπισκοπήΡοδοχώρι – ΑΕΠ Βέροιας

Ειρηνούπολη – Δόξα Νάουσας

3η αγωνιστικήΣτενήμαχος – Μακεδόνας Β.Μονόσπιτα – Ολυμπιακός Ν.Επισκοπή – ΚοπανόςΑΕΠ Βέροιας – Ακαδημία Β.Ειρηνούπολη – Λυκογιάννη

Δόξα Νάουσας – Ροδοχώρι

4η αγωνιστικήΜονόσπιτα – ΣτενήμαχοςΜακεδόνας Β. – ΕπισκοπήΟλυμπιακός Ν. – ΑΕΠ ΒέροιαςΚοπανός – ΕιρηνούποληΑκαδημία Β. – Δόξα Νάουσας

Ροδοχώρι – Λυκογιάννη

5η αγωνιστικήΣτενήμαχος – ΕπισκοπήΑΕΠ Βέροιας – ΜονόσπιταΕιρηνούπολη – Μακεδόνας Β.Δόξα Νάουσας – Ολυμπιακός Ν.Ροδοχώρι – Κοπανός

Λυκογιάννη – Ακαδημία Β.

6η αγωνιστικήΑΕΠ Βέροιας – ΣτενήμαχοςΕπισκοπή – ΕιρηνούποληΜονόσπιτα – Δόξα ΝάουσαςΜακεδόνας Β. – ΡοδοχώριΟλυμπιακός Ν. – Λυκογιάννη

Κοπανός – Ακαδημία Β.

7η αγωνιστικήΣτενήμαχος – ΕιρηνούποληΔόξα Νάουσας – ΑΕΠ ΒέροιαςΡοδοχώρι – ΕπισκοπήΛυκογιάννη – ΜονόσπιταΑκαδημία Β. – Μακεδόνας Β.

Κοπανός – Ολυμπιακός Ν.

8η αγωνιστικήΔόξα Νάουσας – ΣτενήμαχοςΕιρηνούπολη – ΡοδοχώριΑΕΠ Βέροιας – ΛυκογιάννηΕπισκοπή – Ακαδημία Β.Μονόσπιτα – Κοπανός

Μακεδόνας Β. – Ολυμπιακός Ν.

9η αγωνιστικήΣτενήμαχος – ΡοδοχώριΛυκογιάννη – Δόξα ΝάουσαςΑκαδημία Β. – ΕιρηνούποληΚοπανός – ΑΕΠ ΒέροιαςΟλυμπιακός Ν. – Επισκοπή

Μακεδόνας Β. – Μονόσπιτα

10η αγωνιστικήΛυκογιάννη – ΣτενήμαχοςΡοδοχώρι – Ακαδημία Β.Δόξα Νάουσας – ΚοπανόςΕιρηνούπολη – Ολυμπιακός Ν.ΑΕΠ Βέροιας – Μακεδόνας Β.

Επισκοπή – Μονόσπιτα

11η αγωνιστικήΑκαδημία Β. – ΣτενήμαχοςΚοπανός – ΛυκογιάννηΟλυμπιακός Ν. – ΡοδοχώριΜακεδόνας Β. – Δόξα ΝάουσαςΜονόσπιτα – Ειρηνούπολη

Επισκοπή – ΑΕΠ Βέροιας

Προηγούμενες

Ξεκίνημα με ισοπαλία για τα Λευκάδια

Στο Μακροχώρι το Φίλιππος-ΠΑΟΚ

Επόμενη