Εννέα στους δώδεκα αθλητές του Νηρέα πήραν την πρόκριση

Πρόκριση για το πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος και το Πανελλήνιο Πρωτάθλημα πήραν 9 αθλητές του Α.Σ. Νηρέα Βέροιας μετά από τις δύο προκριματικές φάσεις ορίων που πραγματοποιήθηκαν στο Δημοτικό κολυμβητήριο Νάουσας. Οι αθλητές έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους και κέρδισαν επάξια την πρόκριση ενώ ήδη βρίσκονται σε περίοδο εντατικής προετοιμασίας για τους μεγάλους αγώνες της φετινής σεζόν!

Το πρωτάθλημα Βορείου Ελλάδος θα πραγματοποιηθεί στο Δημοτικό κολυμβητήριο της Καβάλας 15 και 16 Φεβρουαρίου.

ΟΡΙΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ Κ ΤΟ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΠΕΤΥΧΑΝ ΟΙ : 1.ΜΑΔΕΝΛΗΣ Κ. 2.ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ Ν. 3.ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Γ. 4.ΤΖΟΥΝΑΚΟΥ Α. 5.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Β. 6.ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ Ε. 7.ΜΑΔΕΝΛΗ Ε. 8.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Γ. 9. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ Μ.
Τα αποτελέσματα της 2ης φάσης των αθλητών του Νηρέα.

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  (50)

Κ/ξη

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Επίδοση

26η

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

1999

01:10.81

30η

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

1999

01:16.92

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α  (50)

28η

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2000

01:13.38

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ  (50)

ΤΖΟΥΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ

1997

00:37.55

όριο

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  (50)

10η

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

1998

00:40.80

όριο

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α  (50)

3ος

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

01:20.90

όριο

100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  (50)

10η

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

1999

01:18.29

όριο

12η

ΝΙΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1999

01:19.88

13η

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

1999

01:34.14

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β  (50)

ΜΑΔΕΝΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

2001

01:22.04

όριο

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

2001

01:23.37

όριο

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ  (50)

6ος

ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1999

00:34.83

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α  (50)

Κ/ξη

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Επίδοση

1ος

ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

00:31.31

όριο

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΙΔΩΝ  (50)

2ος

ΜΑΔΕΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1998

02:26.68

όριο

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α  (50)

4ος

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

02:38.20

όριο

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ  (50)

1ος

ΜΑΔΕΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1998

00:25.85

όριο

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α  (50)

2ος

ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

00:27.50

όριο

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ  (50)

3ος

ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1999

02:36.55

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  (50)

18η

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

1998

00:37.16

19η

ΝΙΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1999

00:38.94

50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α  (50)

11η

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2000

00:36.94

όριο

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΙΔΩΝ  (50)

Κ/ξη

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Επίδοση

1ος

ΜΑΔΕΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1998

00:56.59

όριο

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α  (50)

1ος

ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

00:59.88

όριο

5ος

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

01:01.49

όριο

50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α  (50)

2ος

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2000

00:36.12

όριο

100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  (50)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

1998

01:29.72

100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α  (50)

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2000

01:27.19

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΙΔΩΝ  (50)

9ος

ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1999

01:12.94

100m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α  (50)

3ος

ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2000

01:08.57

όριο

50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  (50)

10η

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

1999

00:36.66

όριο

11η

ΝΙΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1999

00:37.28

16η

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

1999

00:41.53

50m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β  (50)

Κ/ξη

Ονοματεπώνυμο

Ε.Γ.

Επίδοση

ΜΑΔΕΝΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

2001

00:39.89

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β  (50)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

2001

03:00.45

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΝΕΑΝΙΔΩΝ  (50)

ΤΖΟΥΝΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ

1997

00:30.36

όριο

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  (50)

19η

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ

1998

00:31.92

22η

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

1999

00:32.28

26η

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

1999

00:35.60

50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α  (50)

17η

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

2000

00:32.94

200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  (50)

ΝΙΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

1999

02:48.48

200m ΥΠΤΙΟ – ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β  (50)

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

2001

02:54.22

όριο

ΜΑΔΕΝΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

2001

02:54.50

όριο