Διαπεριφερειακό κλιμάκιο παμπαίδων – παγκορασίδων

| |

Την Παρασκευή 21/12/2012 και ώρα 07:00 στο κλειστό γυμναστήριο της Νέας Ιωνίας θα συγκεντρωθούν για να αναχωρήσουν για την Πτολεμαϊδα 29 αθλητές και 18 αθλήτριες από την Νότιο Ελλάδα που θα πάρουν μέρος στο διαπεριφερειακό καμπ παμπαίδων- παγκορασίδων που θα διεξαχθεί το διάστημα 21-23/12/2012. Το συντονισμό έχει ο ΠΟΠ Κώστας Κότσιρας.

Κλήθηκαν οι:

Παμπαίδες: Κολοκοτρώνης, Κουτσόπουλος, Καραμπουρνιώτης (Δικέας), Μπαξεβάνης, Ποταμούσης, Ταβλαρίδης (Άρης Νίκαιας), Νικολιντάης, Μαντζόπουλος, Τσικριτέας (Αναγέννηση Βύρωνα), Λέση, Σαλαπάτης, Νικολούτσος, Τσακουρίδης (Πανελλήνιος), Βορύλας, Μαντόγλου, Κοτοπούλης, Ζαχαρόπουλος (ΓΑΣ Καματερού), Ντιντερέγκερ, Βελαώρας (ΑΣΕ Δούκα), Αλεξανδρόπουλος, Καφούσης (Ιωνικός ΝΦ), Ξαγοράρης, Νικολίτσας, Κουτσούμπας (Διομήδης Άργους), Παπαδάκης, Ταζές (ΓΣ Χανίων), Παπαδόπουλος (Πανιώνιος), Λιόσης (ΑΟ Πολιτεία), Σαρρής (Ολυμπιακός Κερατσινίου).

Παγκορασίδες: Αργυροπούλου, Διακογιάννη, Κρανιώτη, Βρεττού, Ρεβέλου, Τρελλοπούλου, Σταικούρα (Νέα Ιωνία), Σγουρού, Γερνόβα, Μπακίρλη, Μάνια, Μαργιέκα (ΑΟΔ Κορυδαλλού), Βασιλείου, Βόλβη (ΓΑΣ Καματερού), Δαρζέντα (Άρης Νίκαιας), Κολομβάκη, Αλυγιζάκη, Σπανουδάκη (ΕΑΧ Χανιά).

Επίσης την Παρασκευή 21/12/2012 και ώρα 13.00 από τον κεντρικό σταθμό των ΚΤΕΛ Μακεδονία στην Θεσσαλονίκη θα αναχωρήσουν τα κλιμακια του Βορρά. Συνολικά έχουν κληθεί για το καμπ 26 παμπαιδες και 24 παγκορασιδες από τις ενώσεις ΕΣΧΑΜΑΘ και ΕΣΧΘ. Τον συντονισμό έχει ο ΠΟΠ Γιάννης Λαζαριδης

Από την πλευρά του ο ΠΟΠ Γιάννης Μπιζέτας έκανε τις παρακάτω κλήσεις που αφορούν την Κεντρική Μακεδονία, Ήπειρο και Θεσσαλία.

Παμπαίδες: Κλιμάκιο Ηπείρου: Νάστος, Αλαμάνος, Κολοβός, Γκόρος (Φαίακας Κέρκυρας), Σήτας, Πατραμάνης (ΑΟ Ιωαννίνων)

Κλιμάκιο Δυτικής Μακεδονίας: Μουλάκης, Παπαδόπουλος, Μυλόπουλος, Μητρούλης, Χαιτίδης (Αρίων Πτολεμαϊδας), Τζήμος (ΑΟ Κοζάνης)

Κλιμάκιο Κεντρικής Μακεδονίας: Βαλαβάνης, Μαυρίδης, Φιλόσογλου, Βελισσαρίδης, Κύρτσιος, Κουμπουλίδης, Ρίζος (Φίλιππος Βέροιας), Μαυροδουλάκης, Τσιόγκας, Κύρογλου, Σιδηρόπουλος, Φυκιάρης, Τσουκαλάς (Ζαφειράκης Νάουσας), Δοιτσίνης, Νικόπουλος (Αερωπός Έδεσσας), Τζήμας, Κωνσταντέλιας (Αγριά Βόλου).

Παγκορασίδες: Κλιμάκιο Δυτικής Μακεδονίας: Γκαμπούρα, Στεφανίδου, Ανεβλαβή, Ζηνονίδου (Εθνικός Κοζάνης), Ακριτίδου, Γιόβη, Αμανατίδου (Αρίων Πτολεμαϊδας), Τετεδάκη, Φουδούλη (Φιλώτας Φλώρινας), Κουτσοπούλου (Αμύντας), Τύρψη (Μέγας Αλέξανδρος Φλώρινας), Μακρίδου, Μπαλιάκα (ΑΟΑ Καστοριάς).

Κλιμάκιο Κεντρικής Μακεδονίας: Παναγιωτίδου, Φράγκου, Ανδρίτσου, Τροχίδου, Μαυροπούλου (Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών), Καρανάτσιου, Λούρη, Εμμανουηλίδου, Κερίμη, Στεφούδη (Φέρωνας), Θεοδοσοπούλου, Καλμουκίδου, Τσαουσίδου (ΓΕ Βέροιας).

Προηγούμενες

Inspor.gr Αθλητική Πύλη της Ημαθίας – Αντώνης Χατζηκυριακίδης

Επόμενη