Αποτελέσματα αγώνων στίβου δημοτικών σχολείων

| |

Την Πέμπτη 30-05-2013 διεξήχθησαν οι αγώνες Αθλοπαιδειάς Στίβου Δημοτικών περιοχής Βέροιας, Νάουσας και Αλεξάνδρειας σχ.έτους 2012-13. Οι αγώνες έγιναν στο ΔΑΚ Βικέλας για την περιοχή της Βέροιας, στο ΔΑΚ Νάουσας για την περιοχή της Νάουσας και στο ΔΑΚ Αλεξάνδρειας για την περιοχή της Αλεξάνδρειας. Σημείωσαν μεγάλη επιτυχία όσον αφορά τη συμμετοχή και τις επιδόσεις. Συνολικά πήραν μέρος 130 μαθητές/τριες στη Βέροια, 119 μαθητές/τριες στη Νάουσα και 85 μαθητές/τριες στην Αλεξάνδρεια. Σε όλους τους μαθητές/τριες δόθηκαν διπλώματα. Οι νικητές-τριες κατά περιοχή είναι :

Βέροια

                                   ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 50 Μ. ΑΓΟΡΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

7’’15

1

2

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

7’’27

2

3

ΠΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

7’’50

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 50 Μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΣΟΥΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ

14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

7’’27

1

2

ΜΑΝΕΑ ΜΑΡΙΑ

5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

7’’90

2

3

ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

2ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

7’’91

3

   ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1000 Μ. ΑΓΟΡΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

3’40’’00

1

2

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

3’41’’50

2

3

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΜΑΡΙΝΟΣ

Δ.Σ.ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ

3’41’’90

3

      ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 1000 Μ.    ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΝΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

4’15’’30

1

2

ΡΑΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

5ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

4’17’’00

2

3

Χ’’ΣΥΜΕΩΝΟΓΛΟΥ  ΕΡΩΦΙΛΗ

2ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

4’17’’60

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ   ΑΓΟΡΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

10ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

4,35

1

2

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

3,90

2

3

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ

9ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

3,90

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ    ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΖΗΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

7ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

3,78

1

2

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ

6ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ

3,77

2

3

ΤΣΙΟΛΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ

3ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

3,70

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΚΟΙΛΑΝΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

1,35

1

2

 ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ ΑΒΡΑΑΜ

14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ 

1,25 

2

3

 ΝΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ 

1,25 

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 ΣΟΦΙΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

 2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ 

1,15 

1

2

 ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ

3ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ  

1,10 

2

3

 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΟΛΓΑ

3ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

 1,10

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΠΑΛΑΚΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

12ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ 

46,63

1

2

 ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

14ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ 

45,49 

2

3

 ΤΣΙΡΠΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ  

44,40 

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΠΑΛΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

 ΤΣΙΟΚΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2ο Δ.Σ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 

 39,14

1

2

 ΠΙΛΙΤΣΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ

13ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ  

 38,03

2

3

 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ

4ο Δ.Σ.ΒΕΡΟΙΑΣ   

37,93 

3

Νάουσα

1.

ΔΡΟΜΟΣ 50m ΑΓΟΡΙΩΝ  – ΤΕΛΙΚΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ

1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

7”93

2

ΜΗΤΡΟΥ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

Δ.Σ.ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

7”95

3

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

3ο  Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

8”00

2.

ΔΡΟΜΟΣ 50m ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ  –  ΤΕΛΙΚΟΣ

ΚΑΤ/ΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΨΑΡΑ

ΔΑΝΑΗ

3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

7”73

2

ΣΕΠΚΑ 

ΣΩΤΗΡΙΑ

Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ

8”14

3

ΠΑΝΤΑΖΗ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

8”17

3.

ΔΡΟΜΟΣ 1000m ΑΓΟΡΙΩΝ

ΚΑΤ/ΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΑΝΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

3’34”46

2

ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

3’44”43

3

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ

ΓΡΗΓΟΡΗΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ

6ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

3’46”24

4.

ΔΡΟΜΟΣ 1000m ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

ΚΑΤ/ΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΚΩΣΤΕΛΙΔΟΥ 

ΕΥΜΟΡΦΙΑ

Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ

3’34”81

2

ΜΠΙΤΕΡΝΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

3’50”79

3

ΓΑΝΝΑΚΟΒΙΤΗ

ΦΑΙΗ

1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

4’02”91

5.

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ

ΚΑΤ/ΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΠΙΛΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

4.40

2

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Δ.Σ.ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ

4.32

3

ΚΟΛΟΒΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ

4.02

6.

ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

ΚΑΤ/ΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΛΙΓΓΟΥ

ΕΛΠΙΔΑ

1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

4.58

2

ΧΡΥΣΑΝΘΑΚΗ 

ΘΑΛΕΙΑ

8ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

4.26

3

ΔΑΪΟΥ

ΕΛΕΝΗ

Δ.Σ.ΚΟΠΑΝΟΥ

3.97

7.

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ

ΚΑΤ/ΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΧΑΒΙΑΡΛΗΣ

ΝΙΚΟΣ

7ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

1.15

2

ΜΠΡΑΧΑ

ΚΕΗΝΤΙ

3ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

1.15

3

ΜΑΛΙΔΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

9οΔ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

1.05

8.

ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

ΚΑΤ/ΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΤΣΙΟΓΚΑ

ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

8ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

1.30

2

ΛΙΓΓΟΥ

ΕΥΔΟΞΙΑ

1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

1.30

3

ΚΑΣΙΑΝΙΔΟΥ

ΜΙΧΑΕΛΑ

Δ.Σ.ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ

1.20

9.

ΜΠΑΛΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

ΚΑΤ/ΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΜΑΚΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

8ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

33.30

2

ΣΑΚΑΛΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

10ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

32.20

3

ΒΕΛΚΟΥ

ΕΥΔΟΚΙΑ

Δ.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

30.08

10.

ΜΠΑΛΑΚΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

ΚΑΤ/ΞΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

1

ΤΖΙΩΝΑΣ

ΑΣΤΕΡΗΣ

1ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

54.14

2

ΜΠΙΝΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

9ο Δ.Σ.ΝΑΟΥΣΑΣ

42.71

3

ΟΣΙΠΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Δ.Σ.ΧΑΡ/ΣΑΣ-ΜΟΝ/ΤΩΝ

41.57

Αλεξάνδρεια

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

7’’69

1

1

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

7’’69

1

3

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Δ.Σ.ΛΟΥΤΡΟΥ

7’’90

3

                                   ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 50 Μ. ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΥΓΔΑΛΙΑ

Δ.Σ.ΛΟΥΤΡΟΥ

7’’87

1

2

ΜΑΝΤΖΟΥΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

8’’03

2

3

ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

Δ.Σ.ΠΛΑΤΕΟΣ

8’’22

3

   ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 600 Μ. ΑΓΟΡΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΠΕΡΤΣΙΟΥΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Δ.Σ.ΛΟΥΤΡΟΥ

1’55’’90

1

2

ΔΟΥΜΠΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

2’01’’50

2

3

ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Δ.Σ.ΠΛΑΤΕΟΣ

2’05’’00

3

      ΑΓΩΝΙΣΜΑ : 600 Μ.    ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΦΑΡΕΔΙΝ ΑΔΙΝ

3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

2’12’’00

1

2

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ

7ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

2’17’’00

2

3

ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

2’25’’00

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ   ΑΓΟΡΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΣΤΑΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

7ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

4,46

1

2

ΓΚΑΒΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

4,06

2

3

ΓΚΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

3,96

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΗΚΟΣ    ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

4,55

1

2

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ

1ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

4,02

2

3

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΓΕΝΟΒΕΦΑ

Δ.Σ.ΛΟΥΤΡΟΥ

3,82

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΥΨΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΠΟΥΑΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

5ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

1,25

1

2

ΡΟΥΠΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

7ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

1,15 

2

3

ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

1,15 

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΥΨΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΚΟΡΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

1,20

1

2

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΠΑΛΑΚΙ ΑΓΟΡΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

4ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

38,10

1

2

ΣΠΑΧΙΟΥ ΕΡΙΤΑΝ

Δ.Σ.ΠΛΑΤΕΟΣ

36,75 

2

3

ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Δ.Σ.ΛΟΥΤΡΟΥ

35,90 

3

ΑΓΩΝΙΣΜΑ : ΜΠΑΛΑΚΙ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΕΠΙΔΟΣΗ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

Δ.Σ.ΛΟΥΤΡΟΥ

 30,40

1

2

ΜΠΑΓΙΟΚΑ ΙΩΑΝΝΑ

7ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

 27,80

2

3

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

3ο Δ.Σ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

25,10 

3

Προηγούμενες

Άνοιξε το κολυμβητήριο Αλεξάνδρειας

Ο 22ος τίτλος της Αθήνας και το 10ο νταμπλ

Επόμενη