Έλαμψαν τα αστέρια του Νηρέα στο χειμερινό πρωτάθλημα

| |

Για άλλη μια φορά τα μικρά δελφίνια του Α.Σ. Νηρέα Βέροιας έκλεψαν την παράσταση στο χειμερινό πρωτάθλημα ΚΔ Μακεδονίας που πραγματοποιήθηκε το σαββατοκύριακο 8-9 Μαρτίου στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης.

Η προ-αγωνιστική ομάδα του Νηρέα κατέκτησε συνολικά 22 μετάλλια από τα οποία 11 χρυσά, 8 αργυρά και 3 χάλκινα. Οι αθλητές με τον ζήλο και την αγωνιστικότητα που επέδειξαν κατάφεραν να ξεχωρίσουν ανάμεσα σε 900 και πλέον αθλητές πετυχαίνοντας 34 ατομικά ρεκόρ και πολλά πλασαρίσματα σε οχτάδες. Από 3 χρυσά μετάλλια κατέκτησαν οι αθλητές Φύκατας Μιχάλης στα 200-800 ελεύθερο και 100 ύπτιο και Καραίσκου Άννα στα 50-100-200 ύπτιο, 2 χρυσά στα 100-200 ύπτιο και 1 αργυρό στα 50 ύπτιο ο Μπαρμπαρούσης Γιώργος, 1 χρυσό στα 100 ελεύθερο και 1 χάλκινο στα 200 ελεύθερο ο Φύκατας Γιώργος, 1 χρυσό στα 50 ύπτιο και 1 αργυρό στα 50 πρόσθιο η Μπαρμπαρούση Ήλια, 3 αργυρά η Μαδενλή Φάνη στα 200-400 ελεύθερο και 200 μ.α , 2 αργυρά στα 200 πρόσθιο και 200 μ.α και 1 χάλκινο στα 100 πρόσθιο ο Καρατζιούλας Σταύρος, 1 χάλκινο στα 50 πεταλούδα η Λιόντου Μάγδα και 1 αργυρό στα 100 πεταλούδα ο Καλφόπουλος Εύφημος. Την έκπληξη έκαναν τα 11χρονα αγόρια της ομάδας, Λιόντος Σπύρος, Μπαρμπαρούσης Γιώργος, Καλφόπουλος Εύφημος, Κελεπούρης Μιχάλης , που στην σκυταλοδρομία 4*100 Μ.Ο κατέκτησαν την πρώτη θέση πραγματοποιώντας με αυτόν τον τρόπο το ιδανικό κλείσιμο για την χειμερινή περίοδο!

Την ομάδα συμπλήρωσαν με την εξαιρετική εμφάνιση τους οι αθλητές Στεργίου Αντώνης , Κωνσταντινίδης Ραφαήλ, Μαρούδα Νικολέτα, Μαυροπούλου Κατερίνα, Γερόπουλος Κωνσταντίνος, Παπαγεωργόπουλος Κωνσταντίνος, Βράκας Δημήτρης, Σακαλή Άννα, Ιωαννίδου Δήμητρα, Διαμαντοπούλου Κέλλυ, Στεργίου Κρυσταλλία, Τσιλώνης Κωνσταντίνος, Αντωνιάδης Παύλος, Αντωνιάδης Γαβριήλ.

Την αποστολή συνόδευσε η προπονήτρια Παπαδοπούλου Μαρία που μαζί με τη διοίκηση και το υπόλοιπο επιτελείο του Α.Σ. ΝΗΡΕΑ υπόσχονται να συνεχίσουν με την ίδια συνέπεια για εντυπωσιακά αποτελέσματα!

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
6ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     03:03.81
  163583 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158281 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158275 ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158277 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
5ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     05:54.68
  163583 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158281 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158277 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158275 ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
9ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     05:34.31
  157416 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  157415 ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158280 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΗΜΟΣ-ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  157418 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
9ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     05:20.42
  162069 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  147295 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  155307 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  155305 ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
1ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     06:03.27
  157415 ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  157418 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158280 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΗΜΟΣ-ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  157416 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
7ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     06:06.54
  155307 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  147295 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  155305 ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  162069 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
8/3/2014 Πρωί
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Επίδοση
22ος  ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:45.33
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
35ος ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:44.93
39ος ΒΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:46.39
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
14ος ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:37.57
21ος ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:38.32
49ος ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:50.60
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
38ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:41.82
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:39.72
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
34η ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:46.71
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:51.26
32η ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:09.68
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
2ος ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 03:05.48
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 10:29.35
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΡΟΥΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 11:37.36
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:47.47
8/3/2014 Απογ.
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
5ος ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΗΜΟΣ-ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:40.39
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Επίδοση
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:43.40
57η ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:03.76
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
18ος ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:52.13
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:16.26
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
10ος ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΗΜΟΣ-ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:19.95
30ος ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:29.38
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 03:00.85
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:49.94
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
4ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:54.08
9/3/2014 Πρωί
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Επίδοση
3ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:44.54
5ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 03:04.11
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:27.93
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:47.19
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
11η ΜΑΡΟΥΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:46.67
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
6ος ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:48.67
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
3ος ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:29.97
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:46.45
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
13η ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:45.64
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
14ος ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:50.71
15ος ΒΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:51.65
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
2ος ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:39.08
11ος ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:42.45
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
8ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:39.84
15ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:48.26
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
15η ΣΑΚΑΛΗ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:50.30
39η ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:59.16
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Επίδοση
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:38.57
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
2ος ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΗΜΟΣ-ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:36.22
9/3/2014 Απογ.
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:47.89
28η ΣΑΚΑΛΗ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:59.03
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
11η ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:48.15
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
25ος ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:53.95
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 05:37.30
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΡΟΥΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 05:37.59
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Επίδοση
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:23.63
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
5ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:37.29
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:21.28
9ος ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:32.43
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:17.29
7ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:24.51
16ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:46.28
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 03:06.47
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 03:25.23
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
2ος ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:53.50
Προηγούμενες

«Καθάρισε» στο φινάλε το Μακροχώρι

Σημαντική εντός έδρας νίκη για την Μελίκη

Επόμενη