Έλαμψαν τα αστέρια του Νηρέα στο χειμερινό πρωτάθλημα

Για άλλη μια φορά τα μικρά δελφίνια του Α.Σ. Νηρέα Βέροιας έκλεψαν την παράσταση στο χειμερινό πρωτάθλημα ΚΔ Μακεδονίας που πραγματοποιήθηκε το σαββατοκύριακο 8-9 Μαρτίου στο Ποσειδώνιο κολυμβητήριο Θεσσαλονίκης.

Η προ-αγωνιστική ομάδα του Νηρέα κατέκτησε συνολικά 22 μετάλλια από τα οποία 11 χρυσά, 8 αργυρά και 3 χάλκινα. Οι αθλητές με τον ζήλο και την αγωνιστικότητα που επέδειξαν κατάφεραν να ξεχωρίσουν ανάμεσα σε 900 και πλέον αθλητές πετυχαίνοντας 34 ατομικά ρεκόρ και πολλά πλασαρίσματα σε οχτάδες. Από 3 χρυσά μετάλλια κατέκτησαν οι αθλητές Φύκατας Μιχάλης στα 200-800 ελεύθερο και 100 ύπτιο και Καραίσκου Άννα στα 50-100-200 ύπτιο, 2 χρυσά στα 100-200 ύπτιο και 1 αργυρό στα 50 ύπτιο ο Μπαρμπαρούσης Γιώργος, 1 χρυσό στα 100 ελεύθερο και 1 χάλκινο στα 200 ελεύθερο ο Φύκατας Γιώργος, 1 χρυσό στα 50 ύπτιο και 1 αργυρό στα 50 πρόσθιο η Μπαρμπαρούση Ήλια, 3 αργυρά η Μαδενλή Φάνη στα 200-400 ελεύθερο και 200 μ.α , 2 αργυρά στα 200 πρόσθιο και 200 μ.α και 1 χάλκινο στα 100 πρόσθιο ο Καρατζιούλας Σταύρος, 1 χάλκινο στα 50 πεταλούδα η Λιόντου Μάγδα και 1 αργυρό στα 100 πεταλούδα ο Καλφόπουλος Εύφημος. Την έκπληξη έκαναν τα 11χρονα αγόρια της ομάδας, Λιόντος Σπύρος, Μπαρμπαρούσης Γιώργος, Καλφόπουλος Εύφημος, Κελεπούρης Μιχάλης , που στην σκυταλοδρομία 4*100 Μ.Ο κατέκτησαν την πρώτη θέση πραγματοποιώντας με αυτόν τον τρόπο το ιδανικό κλείσιμο για την χειμερινή περίοδο!

Την ομάδα συμπλήρωσαν με την εξαιρετική εμφάνιση τους οι αθλητές Στεργίου Αντώνης , Κωνσταντινίδης Ραφαήλ, Μαρούδα Νικολέτα, Μαυροπούλου Κατερίνα, Γερόπουλος Κωνσταντίνος, Παπαγεωργόπουλος Κωνσταντίνος, Βράκας Δημήτρης, Σακαλή Άννα, Ιωαννίδου Δήμητρα, Διαμαντοπούλου Κέλλυ, Στεργίου Κρυσταλλία, Τσιλώνης Κωνσταντίνος, Αντωνιάδης Παύλος, Αντωνιάδης Γαβριήλ.

Την αποστολή συνόδευσε η προπονήτρια Παπαδοπούλου Μαρία που μαζί με τη διοίκηση και το υπόλοιπο επιτελείο του Α.Σ. ΝΗΡΕΑ υπόσχονται να συνεχίσουν με την ίδια συνέπεια για εντυπωσιακά αποτελέσματα!

4 x 50m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
6ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     03:03.81
  163583 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158281 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158275 ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158277 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
5ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     05:54.68
  163583 ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158281 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158277 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158275 ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
9ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     05:34.31
  157416 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  157415 ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158280 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΗΜΟΣ-ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  157418 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
9ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     05:20.42
  162069 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  147295 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  155307 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  155305 ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
1ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     06:03.27
  157415 ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  157418 ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  158280 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΗΜΟΣ-ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  157416 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2003 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Κατηγορία Επίδοση
7ος 735 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ‘ΝΗΡΕΑΣ’ ΒΕΡΟΙΑΣ     06:06.54
  155307 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  147295 ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  155305 ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
  162069 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2002 Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ  
8/3/2014 Πρωί
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Επίδοση
22ος  ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:45.33
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
35ος ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:44.93
39ος ΒΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:46.39
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
14ος ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:37.57
21ος ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:38.32
49ος ΤΣΙΛΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:50.60
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
38ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:41.82
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:39.72
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
34η ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:46.71
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:51.26
32η ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:09.68
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
2ος ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 03:05.48
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 10:29.35
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΡΟΥΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 11:37.36
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:47.47
8/3/2014 Απογ.
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
5ος ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΗΜΟΣ-ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:40.39
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Επίδοση
ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:43.40
57η ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:03.76
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ  (50)
18ος ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:52.13
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:16.26
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
10ος ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΗΜΟΣ-ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:19.95
30ος ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:29.38
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 03:00.85
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:49.94
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
4ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:54.08
9/3/2014 Πρωί
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Επίδοση
3ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:44.54
5ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 03:04.11
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:27.93
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:47.19
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
11η ΜΑΡΟΥΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:46.67
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
6ος ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:48.67
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
3ος ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:29.97
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:46.45
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
13η ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:45.64
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
14ος ΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:50.71
15ος ΒΡΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:51.65
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
2ος ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:39.08
11ος ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:42.45
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
8ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:39.84
15ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:48.26
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
15η ΣΑΚΑΛΗ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:50.30
39η ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:59.16
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Επίδοση
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:38.57
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
2ος ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΗΜΟΣ-ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:36.22
9/3/2014 Απογ.
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:47.89
28η ΣΑΚΑΛΗ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:59.03
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
11η ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:48.15
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
25ος ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 00:53.95
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 05:37.30
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΡΟΥΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 05:37.59
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
Κ/ξη Ονοματεπώνυμο Σωματείο Επίδοση
ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΑΝΝΑ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:23.63
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ  (50)
5ος ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:37.29
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:21.28
9ος ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:32.43
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
1ος ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:17.29
7ος ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:24.51
16ος ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 01:46.28
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΔΕΝΛΗ ΦΑΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 03:06.47
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 03:25.23
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ  (50)
2ος ΚΑΡΑΤΖΙΟΥΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Α.Σ.ΝΗΡΕΑΣ 02:53.50