Έκλεψε τις εντυπώσεις στην Πτολεμαΐδα ο Νηρέας

| |

Στις 22-23/12/2012 οι αθλητές της προαγωνιστικής ομάδας του Α.Σ Νηρέα Βέροιας έλαβαν μέρος στους πτολεμαικούς αγώνες κολύμβησης , αφήνοντας τις καλύτερες εντυπώσεις.  Τα νεαρά δελφίνια της ομάδας κατάφεραν  να κερδίσουν  12 μετάλλια και να βρεθούν στην 5η θέση της γενικής κατάταξης ανάμεσα σε 26 ομάδες  από Θεσσαλία, Μακεδονία και Θράκη.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα είναι:

50 πρόσθιο 9 ετών αγόρια

10ος  Αντωνιάδης Παύλος  56.59

50 πρόσθιο 9 ετών κορίτσια

11η Τσιάρα Παύλινα  1.04.40

50 πεταλούδα  10 ετών  κορίτσια

6η Τσιάρα Δέσποινα  52.96

50 πεταλούδα 11 ετών κορίτσια

14η Γαλανίδου Ουρανία 54.60

50 πεταλούδα 10 ετών αγόρια

7ος  Κελεπούρης  Μιχαήλ  57.51

50 πεταλούδα 11 ετών αγόρια

10ος Μουπασιρίδης Θεμιστοκλής  41.93

50 πεταλούδα 12 ετών αγόρια

12ος Ζωγιός Κωννος   40.78

16ος Αδαμίδης Σταμάτης  42.48

200 ύπτιο 12 ετών κορίτσια

8η Μαδενλή Ευτυχία  3.09.08

200 ύπτιο 11 ετών αγόρια

7ος Στεργίου  Αντώνιος  3.17.70

200 ελεύθερο 11 ετών κορίτσια

11η Μαρούδα Νικολέτα 3.03.21

200 ελεύθερο 12 ετών κορίτσια

4η Βασιλειάδου Δωροθέα  2.44.55

200 ελεύθερο 12 ετών αγόρια

7ος Τσιρπανλής Γεώργιος  2.40.26

100 πρόσθιο 10 ετών κορίτσια

8η Μαδενλή Φανή  1.54.60

100 πρόσθιο 12 ετών κορίτσια

5η Αντωνιάδου Ευανθία  1.33.60

100 πρόσθιο 10 ετών αγόρια

8ος Μπέλλας Γεώργιος  1.50.77

100 πρόσθιο 11 ετών αγόρια

Καρατζιούλας Σταύρος  1.36.63

50 ελεύθερο 9  ετών αγόρια

2ος Φύκατας Γεώργιος  38.54

8ος Αντωνιάδης Παύλος  41.75

28ος Παπαγεωργόπουλος Κωννος  50.71

50 ελεύθερο  9 ετών κορίτσια

30η Διαμαντοπούλου Κυριακή   57.71

50 ελεύθερο 12 ετών αγόρια

10ος Ζωγιός Κωννος  35.55

50  ελεύθερο 12 ετών κορίτσια

19η Συμεωνίδου Βαρβάρα 39.56

50 πρόσθιο 10 ετών αγόρια

11ος Μπέλλας Γεώργιος 51.77

50 πρόσθιο 10 ετών κορίτσια

6η Τσιάρα Δέσποινα 52.93

50 πρόσθιο 11 ετών κορίτσια

16η Γαλανίδου Ουρανία  56.67

100 πεταλούδα 11 ετών αγόρια

3ος Μουπασιρίδης Θεμιστοκλης  1.34.56

100 πεταλούδα 12 ετών αγόρια

10ος Αδαμίδης Σταμάτης  1.40.11

100 ύπτιο 10 ετών αγόρια

1ος Μπαρμπαρούσης Γεώργιος  1.28.60

100 ύπτιο 11 ετών αγόρια

9ος Στεργίου Αντώνιος  1.39.22

100 ύπτιο 10 ετών κορίτσια

7η Καραίσκου Άννα  1.43.79

100 ύπτιο 12 ετών κορίτσια

4η Αντωνιάδου Ευανθία  1.25.95

400 ελεύθερο 11 ετών αγόρια

1ος Φύκατας Μιχαήλ  5.40.00

400 ελεύθερο 12 ετών αγόρια

7ος Τσιρπανλής Γεώργιος 5.31.10

400 ελεύθερο 11 ετών κορίτσια

5η Μαρούδα Νικολέτα  6.18.62

400 ελεύθερο 12 ετών κορίτσια

6η Βασιλειάδου Δωροθέα 5.51.29

50 ύπτιο 9 ετών κορίτσια

5η Τσιάρα Παυλίνα 49.52

11η Διαμαντοπούλου Κυριακή 58.92

50 ύπτιο 10 ετών κορίτσια

1η Καραίσκου Άννα  44.70

50 ύπτιο 12 ετών κορίτσια

9η Μαδενλή Ευτυχία  43.22

10η Συμεωνίδου Βαρβάρα  45.61

50 ύπτιο 10 ετών αγόρια

8ος Καλφόπουλος  Εύφημος  48.60

200 πρόσθιο 11 ετών αγόρια

2ος Καρατζιούλας  Σταύρος  3.22.53

100 ελεύθερο 10 ετών κορίτσια

5η Μαδενλή Φάνη  1.32.27

100 ελεύθερο 11 ετών κορίτσια

12η Γαλανίδου Ουρανία   1.35.11

100 ελεύθερο 10 ετών αγόρια

15ος Κελεπούρης Μιχαήλ  1.39.80

100 ελεύθερο 11 ετών αγόρια

6ος Στεργίου Αντώνιος  1.34.00

100 ελεύθερο 12 ετών αγόρια

11ος Ζωγιός  Κωννος  1.19.64

16ος Αδαμίδης Σταμάτης   1.24.77

200 ΜΑ 12 ετών κορίτσια

1η Αντωνιάδου Ευανθία  2.56.57

200 ΜΑ   10 ετών αγόρια

1ος Μπαρμπαρούσης Γεώργιος  3.17.76

200 ΜΑ   11 ετών αγόρια

1ος Φύκατας Μιχαήλ  3.01.64

800 ελεύθερο 12 ετών αγόρια

3ος Τσιρπανλής Γεώργιος   11.23.05

Προηγούμενες

Στις λεπτομέρειες η Ένωση

Αντίθετες πορείες

Επόμενη